O mne

Koučing vás vie priviesť tam, kde chcete byť.

Koučing mi doslova učaroval. Nadchol ma do takej miery, že sa stal mojou profesiou, sprievodcom v mojom každodennom živote, a taktiež štýlom workshopov, ktoré pre vás pripravujem. Moje pracovné skúsenosti v práci obchodnej a marketingovej riaditeľky, ktorú som úspešne robila napriek tomu, že som na ňu nemala  potrebné vzdelanie, ma úplne prirodzene priviedli aj k mentoringu a k intuícii. Som totižto vyštudovaná mlynárka. No a niekoľkoročné skúsenosti s transformačným koučingom ma priviedli aj k mentoringu pre koučov.

Som vďačná za všetko, čo mi život prináša. Situáciám pozitívnym a aj tým iným, dňom keď na duši svieti slnko, ale aj keď je tam pod mrakom, ľuďom, ktorých stretám, či sú takí, alebo onakí. Vďaka tomu rastiem. Som vďačná dokonca aj silnému vyhoreniu, ktorým som si prešla, pretože až to ma donútilo konať inak. A či muselo prísť? Zrejme áno, pretože vtedy som nevedela konať inak. Dnes už viem, že keby som v manažérskej práci v nadnárodnej spoločnosti mala svojho kouča, keby som dokázala lepšie vyhodnotiť signály intuície, ktoré som dostávala, a keby som mala o živote tie správne informácie, konala by som inak. Vždy však konáme najlepšie, ako v daný moment konať vieme, a preto je vždy všetko tak, ako má byť.

Na život sa pozerám cez energie a teda viac vnímam a preciťujem. Život cez srdce dáva človeku úplne iný zmysel a otvára nevídané možnosti. Možnosti využitia svojej vnútornej sily, svojho nekonečného potenciálu.
Koučovacie rozhovory vediem v nastavení na energiu srdca, úplne spontánne a intuitívne. Informácie získané zo srdca sú dokonale pravdivé a pre nás tie najlepšie.  Práve cez srdce sa vieme dostať aj ku zdroju našej vnútornej múdrosti, pokiaľ nám to samozrejme rozum dovolí.  Práve on totižto dokáže tieto informácie vyhodnotiť a zaradiť do nášho každodenného života tak, aby nám boli užitočné a nápomocné. 

Srdce prinášam aj do firiem. Pocity totižto odhalia všetko. Nakoľko správne sú nastavené procesy, do akej miery funguje komunikácia, alebo čo treba podchytiť v obchode, či manažmente. Projekt Šťastná firma prinášam aj vám.
Na otázku, čo by som robila, keby som nebola koučkou by som určite odpovedala, že by som viedla reštauráciu, v ktorej by sa varila prirodzená strava, varilo by sa s láskou a určite by ste tam načerpali kus dobrej energie nielen z jedla. A o to sa snažím aj vo svojom každodennom živote.
V tom som matka dvoch krásnych synov a verím, že dobrá manželka. Ako správna „račica“ milujem teplo domova, ktoré s radosťou a láskou tvorím. No a okrem svojich blízkych a priateľov mám veľmi rada svoju malú záhradku, bylinky a čaje, ktoré intuitívne miešam, svoje dve mačky, a ako ste z predchádzajúcich riadkov pochopili, rada, ale že naozaj veľmi rada sa motám v kuchyni. 
Som vďačná za to, že toto všetko SMIEM.
Ak vám moje slová zarezonovali a chceli by ste o koučingu, mentoringu a o mne vedieť viac, pozývam vás prejsť sa celou mojou stránkou. Nech nájdete, čo hľadáte, nech som pre vás užitočná.
S RADOSŤOU A LÁSKOU

Naša stránka využíva cookies pre zabezpečenie 100% funkčnosti.